• Taze
Kamelya Kolay Pick Hacmi Mega Tek Yanlış Kirpik Uzatma Yumuşak Kalın 12 Satırlar Çok-uzunluk Katmanlı Aşılama 0.07

Kamelya Kolay Pick Hacmi Mega Tek Yanlış Kirpik Uzatma Yumuşak Kalın 12 Satırlar Çok-uzunluk Katmanlı Aşılama 0.07

₺ 6.58
Malların
Sipariş verilebilir


Ürün bakımı :
1. kutusundan dışarı, kirpik yönünü takip için, parmaklar hafifçe kaldırılır kapağı kapalı, orta sahte kirpikler çimdik hızla aşağı çekti, aşağı çekme iki veya üç saç çekme yok.
2. kullanılan yanlış kirpik yapıştırıcı kaldırmak için üst üzerinde, düzgünce kutuya koymak, koymak için değil dikkat göz gölge tozu, kirpik yağ ve diğer yapışkan için sahte kirpikler, aksi takdirde kirli ve yok sahte kirpikler.
3. zaman temizleme sahte kirpikler kullanmak, özel kirpik makyaj çıkarıcı temiz sahte kirpikler, basın ve sahte kirpik ovmak pamuk ile, ilk kökünden, daha sonra ön kısmı, eylem ışık olmalı, aksi takdirde geri dönüşümlü.
Yanlış kirpik kaldırmak için nasıl :
Zaman boşaltma yanlış kirpik hafifçe boşaltma, iyice gözyaşı yok. Mümkün olduğunca gözyaşı köküne yakın, sahte kirpik ilk önce gözyaşı el ayırt etmek doğru ve yanlış kirpik. Sahte kirpikler tutarak emin olmak, değil gerçek kirpikler. Daha iyi kuyruk onları gözyaşı göz baş. Eğer yapmak istiyorsanız sahte kirpikler, daha uzun yaşamak geçerli değildir göz makyaj sıvı ve tekrar gözyaşı! Tabii ki, sahte kirpikler kez bitmiş değil kesinlikle vardır. Eğer sakıncası yoksa daha kısa bir hayat, uygulamak için TAMAM boşaltma sıvı ilk ve daha sonra yırtın her zaman. Kök yanlış kirpik olacak bir kuru tutkal. Yoksa o kadar temiz deneyin, tabanı üzerinde tutkal kirpikler kalın ve kalın olacak. Ince ve yumuşak sapları kirpik kalın ve kalın olacak çünkü birikmiş tutkal. Bu kısa!
Yöntemi çıkarma için kirpik tutkal :
Kullanabilirsiniz yapışkan alkol buz yapmak için su. Sonra yavaşça wrap yırtık kirpik kökleri böylece kökleri iki kirpikler sarılmış bir pamuk ped ve gelir yaklaşık 10 dakika. Kuru olduğunu göreceksiniz, sert tutkal kökleri üzerinde beyaz olur tekrar, ve çok, çok yumuşak. Bu anda deneyin tutmak için kirpik köküne yakın cımbız ile yavaş yavaş gözyaşı kapalı maskara genellikle üç veya iki kez kaldırılabilir çok temiz. Yırtılma sonra, viraj sizin kirpikler biraz ve kökleri ayarlamak için bir doğal eğrisi telafi etmek için deformite kirpik neden yırtılma ve kaldırma maskara. Kutusu içine onları geri koymak!

Temel özellikleri

Curl:
J, B, C, D
kalınlık:
0.07mm
uzunluk:
7mm-8mm-9mm, 8mm-9mm-10mm, 9mm-10mm-11mm, 10mm-11mm-12mm, 11mm-12mm-13mm
Yanlış Eyelashe Süresi:
0.5-1cm
Yanlış Kirpik Craft:
El Yapımı
Yanlış Eyelashe Türü:
Bireysel Lashes
Yanlış Eyelashes Stil:
Çapraz
öğe Türü:
False Eyelash

Verilen bu kadar mal satın