• Taze
Üst 1080 P Airplay Mirroring Media Streaming H.265 TV çubuk mini PC hdmi ekran güvenlik aparatı Alıcı Adaptörü WiFi Ekran Iphone'lar için Itin

Üst 1080 P Airplay Mirroring Media Streaming H.265 TV çubuk mini PC hdmi ekran güvenlik aparatı Alıcı Adaptörü WiFi Ekran Iphone&39;lar için Itin

₺ 14.39
₺ 18.93
Malların
Sipariş verilebilir

Biz büyük miktar için indirim sunuyoruz. Bizimle irtibata hoş geldiniz!Kablosuz Ekran : Cast sizin veri (Video, Oyun, Ses, Fotoğraf, App ve Dosya) içine Akıllı Telefonlar/Tablet PC için bir büyük ekran cihazlar ile HD arayüzü (gibi HDTV, monitör ve Projektör, vb) kullanarak Miracast, DLNA ve Air Play Wi Fi Bağlantısı üzerinden. Mükemmel nihai zevk büyük ekran : film ve oyun oynarken, kendi özel sinema. Keyfini farklı ses-görsel parti!
Hiçbir APP ve Hiçbir Sürücü Gerekli : HIÇBIR APP HIÇBIR SÜRÜCÜ IHTIYACı-Sadece 3 adımlar keyfini büyük ekran medya : fiş-daha büyük Yakın-daha büyük Yansıtma.
Yüksek performanslı Kablosuz Iletim : Dahili Wi Fi Modülü 2.4 GHz Wi Fi Destekler, online ve Yerel Içeriği destekleyen Kablosuz Ekran : Video/Ses/Fotoğraf/Ofis Dosya/Web Sitesi. Aynı zamanda, bir Otomatik Wi Fi Ekran ve Büyük bir Seyahat Ortağı bağlayabilirsiniz M2 Artı (5 V tarafından desteklenmektedir/1 A) için Oto HD port, verici multimedya içeriği izlemek için Akıllı Telefonlar araba. Trafik sıkışıklığı zaman artık sıkıcı.
Geniş kullanım ve kompakt taşınabilir tasarım : Destekler E-öğrenme, iş toplantısı : Kablosuz Ekran, kablo zincirleri itibaren, oldu akıllı ve verimli. Mükemmel Iş ve Eğitim Sunum (Power Point, Excel, Word, PDF ve Fotoğraf Akıllı Telefon, tablet PC HDTV, Monitör ve Projektör ile HD giriş), Kompakt taşınabilir taşıma için.
Ofis Yazılımı destekler : PDF/MS Kelime/MS Excel/MS Power Point. Destek Video Formatı : AVI/DIVX/MKV/TS/DAT/MPG/MPRG/MOV/MP4/RM/ RMVB/WMV/MPEG2/MPEG4/MVC. Destek Ses Formatı : MP1/MP2/MP3/WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC/FLAC/3 GP. Ses Kayıt : MP3, WAV. Destek Fotoğraf : JPG/BMP/PNG..
Sabit disk Kapasitesi : 100-1000 GB
Model Numarası : G2
Uzaktan Kumanda : Dahil Değil
Konnektörler : USB
Tipi : Yüksek Çözünürlüklü
Decode Yeteneği : Standart
Öğe Türü : TV çubuk mini PC
Video Çıkışı : 1080 p HD Çıkışı
Ürün Boyutu : yaklaşık 5.2*5.2*1.6 cm
Sistem Gereksinimleri :
1. i OS için : Destek i OS 8.0 ve üstü için
2. için Android : Android 4.2 ve üstü destek
3. için Mac OS : Destek Mac OS 10 ve üstü
4. windows için : windows 8 10
Not :
1. Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcı kullanır Miracast Standart Protokolü. Nedeniyle Netflix ve You Tube videoları şifreli, ürün projelendirme fonksiyonu elde değil sizin Akıllı Telefonlar/Tablet PC için bir büyük ekran cihazlar.
2. Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcı Windows IŞLETIM SISTEMI ile uyumlu değildir.
3. Wi Fi Kablosuz Ekran sadece Smartphone ve Tablet PC ile uyumlu.
4. Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcısı ile uyumlu değildir Youtobe, Netflix, Amazon Video Istemci. Bu sadece destekler web sürümü.
OS : Linux
CPU : RK3036, 2 çekirdek, 600 MHz kadar
DDR3 : 1 G Bit
Dahili Flaş : 128bit
Arayüz : 1 * HD; 1 * Mikro-USB 2.0
Güç : 5 V/1 A
Güç Tüketimi : Ana ünite eşit daha Az 500m A/5 V
Renk : Siyah
Malzeme : Plastik
Paket İçeriği :
1 * G2 Kablosuz wifi ekran alıcısı
1 * HD Kablosu
1 * USB kablosu
1 * kullanım Kılavuzu
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Temel özellikleri

öğe Türü:
TV stick
Uzaktan Kumanda:
Dahil Değil
tip:
High Definition
decode Yetenek:
1080p (Full - HD )
Marka Adı:
Fasdga
Model Numarası:
G2
Sabit Disk Kapasitesi:
1000GB - 100
kayıt:
Hayır
Konnektörler:
HDMI
İşletim Sistemi:
IOS

Verilen bu kadar mal satın