• Taze
Profesyonel 8 adet Kuru + Islak Sensör Temizleyici Tam Çerçeve 24mm CCD ÇUBUĞU DSLR Filtreler Lens

Profesyonel 8 adet Kuru + Islak Sensör Temizleyici Tam Çerçeve 24mm CCD ÇUBUĞU DSLR Filtreler Lens

₺ 7.98
₺ 9.98
Malların
Sipariş verilebilir

 8 adet CMOS CCD çubukla kuru + islak temizleyici temizleme kiti tam çerçeve 24mm Lens sensörü içinDijital SLR kamera sensörünün temizliği ve bakımı için özel olarak tasarlanmıştır  CCD swab, dijital SLR kamera CCD/CMOS çiplerini temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. bu CCD çubuğu, fotoğrafik ve optik cihaz temizliği ve bakımı için mükemmel ve ideal bir yardımcıdır. Kullanımı kolay ve güvenlidir, % dijital kamera sensörünüzü hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde temizler.Özellikler : Benzersiz mikro fiber kafa malzemesi : özel malzeme ile yapılan kafa, sensörlere ve ekranlara zarar vermez.    Ayrı ayrı ambalajlama ve temiz oda üretildi ve mühürlendi : düşünceli ayrı paket anti-kirlenme ve seyahat için mükemmeldir. Seyahatinizin keyfini çıkarın ve sizinle bir şişe kimyasal taşımanıza gerek yok. APS çerçeve boyutu : 15mm (W) x 19 (L) mm
Kolu uzunluğu : 10 cm
Uygun : D-SLR kamera, CCD/CMOS, optik lens. filtreler, LCD/plazma ekran, Palm bilgisayar ve PDA, cep telefonu aksesuarları vbKullanımı adım :
Bir CCD çubuğunu açın, çubuğun bir tarafını kullanarak CCD veya cmos'u tek bir sürekli harekette CCD veya cmos'un tam uzunluğu boyunca hafifçe silin.
Çubuğun diğer tarafını kullanarak işlemi tekrarlayın, şimdi CCD veya CMOS başarıyla temizlenir
Açıklamalar : Kirlenmeyi önlemek için bir seferde ayrılmış bir çanta açın. Ikincil kontaminasyon durumunda bir kez bir CCD çubukla kullanın. Islak ve kuru kullanarak birlikte daha iyi olacak ve ıslak olan çizik bıraktıysa, sadece kuru bir tane kullanın veya lensi silmek için kullanılan bir bez kullanarak silebilirsiniz. Paketi Dahil :
  
4 adet kuru + 4 adet ıslak CCD/CMOS çubukla (tam çerçeve)
   

Temel özellikleri

Marka Adı:
YongNuo
paket:
Evet
Model Numarası:
CCD Sensor Cleaner SWAB
tip:
Takas takım
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
Model:
HN-7

Verilen bu kadar mal satın