• Taze
CNIKESIN AS1216 Kristal Kaleler LED Müzik spektrum ekran Seviye gösterge ışığı DIY elektronik üretim Işık küp takımı

CNIKESIN AS1216 Kristal Kaleler LED Müzik spektrum ekran Seviye gösterge ışığı DIY elektronik üretim Işık küp takımı

₺ 22.13
₺ 26.99
Malların
Sipariş verilebilir

Madde AçıklamasıAS1216 kristal kale çok yönlü, çok modlu, oynamak için çeşitli yollar vardır
Kullanım : kaynak ve hata ayıklama başarıyla tamamlandı, USB güç kaynağı arayüzü bilgisayar USB arayüzüne ve ses giriş ucu bir bilgisayara takılı şube cihazı aracılığıyla 3.5mm kulaklık bağlantı noktasına. Sessiz bilgisayarda sarsıntı fonksiyonuna girildi, daha sonra kalp şeklinde desen ve kelebek gösterilen spektrum, bir dalga spektrumu sallıyorsunuz, bir desen değiştirecek ve kalp atışı, kelebek, uçan animasyon, hafızayı çıkar. (sallama fonksiyonu sadece sessiz olarak geçerlidir)
Özel not : (tasarımı sevmiyorsanız, sessiz ekran tasarımı özellikleri kapatılabilir. Sessiz ol, sallayın, alt çizgiyi sallayın, desen fonksiyonunu kapattı)
AS1216, yedi adete kadar spektral desen, 20 parlaklık seviyesi, dijital ekran, yerçekimi indüksiyonu, kapalı kabuk, toz yok. Profesyonel tasarım, koordinasyonun uzunluk ve genişlik oranı, dış görünüş zarif, 12*16 nokta, profesyonel yazılım, parlaklık, açık ve tutarlı. Çevrenizdeki sanal ışık değil, en basit DIY, maksimum spektrumun fiyatı led çalışmanıza gerek yoktur. Benzeri görülmemiş bir dinleme keyfi getirin!
AS1216 kristal kale tasarımı kolaylaştırmak için, en az miktarda çevresel bileşen ile, ancak spektrumun en iyi etkisine sahiptir. Kaynak zorluğu çok düşük. Bu spektrum genel USB arayüzü, dc 5 v güç kaynağı kullanır, hepsi bilgisayar, cep telefonu şarj cihazı, mobil güç kaynağı, vb dahil olmak üzere güç spektrumu verebilir USB arabirim ekipmanı vardır.
Ana özellikleri : 1, bizim orijinal yazılım algoritması, spektrum etkisi en iyisidir2, akıllı telefon gibi otomatik yerçekimi değişimi, aynı dönüşüm ekranıDijital ekran tür klasik mod ayarlanabilir, 3,7, güç aşağı bellek ileGüç aşağı bellek ile 4,20 parlaklık ayarlanabilir, dijital ekran5, tamamen kapalı organik cam muhafaza6, iki kanal stereo koleksiyonu, yazılım entegrasyonu, gerçek stereo spektrum7, lise düşük üç kazanç ayarlanabilirAnahtar fonksiyonlar : (dijital ekran ile düzenleme, basit ve net)Mod : kısa basın modu ayarı 1-7, uzun basın-L (düşük) M (orta) H (yüksek) üç kazanç ayarı (güç aşağı bellek ile)Parlaklık : kısa basın-parlaklık ayarı 1-20 (güç aşağı bellek ile)
1, spektrum daha tüylü gösterdi, hiçbir acele çapak olacak, hassasiyet ve ritim daha iyi, spektrum alev gibi,Görsel efekt daha güzel.2, diğer düşük frekans spektrumu geliştirmek çok zengin, yüksek frekanslı yetersiz fenomen, daha dinamik etkisi.3, dijital ekran işlevini artırmak için desen ve parlaklık kontrolü, işlemi daha rahat hale getirir.4, yüksek, orta ve düşük dereceli kazanç ayarı, kulaklıklar da spektrumun tadını çıkarabilir, endişelenmeyin ses daha geniş bir aralık için büyük bir kaynağa ihtiyaç duyar.Özel not : tek çipli mikro bilgisayar yönü kaynak yapılmalıdır!Yöntemi 1 : küçük tek çipli nokta baskı boşluk (yeni tek çip 2-3 nokta, olan en küçük nokta veya nokta nokta nokta vuruşlu)Yöntem 2 : "STC mikro logolu PCB" stc'de "kelimesi aynı yönde
Kaynak ve devreye alma detayları : Lütfen lehim pastası kaynağı kullanmayın, çünkü lehim macunu iletkenliği, temizlenmesi zordur, MCU nedeniyle oluşan kalıntı sızıntısı normal veya hatta hasar veremez. Bu fenomen onarımın ötesinde. Lütfen geleneksel yöntem, elektrikli demir ve lehim teli kaynağını kullanın. Bir usta iseniz ve hariç temizleyebilirsiniz!Kaynak : (Sadece MCU ve SMD led'lerin kaynak yönü, diğer cihazlar arasında ayrım yapmanız gerekir : kristaller, düğmeler, cıva geçiş yönü), kırmızı, sarı LED mavi, yeşil ile olamaz, aynı sütun(Farklı renk LED voltajı nedeniyle aynı değildir)En iyi aynı sütun ile aynı renk, ben renk soldan sağa, mavi, kırmızı, yeşil, sarı sipariş, kırmızı, sarı ve mavi yeşil staggered nispeten iyi.1, yukarıdaki resme bakınız;2, LED şimdi puan 4 çeşit renk, her renk, 48, toplam 192 (LED her renk verecek)3, LED pozitif ve negatif, 3 yol arasında ayrım yapmalıdır : (videoyu görebilirsiniz)Katot için olumlu bir veya iki yeşil nokta;Üçgenin alt kısmında katot işaret etti;& Harcanan & geçirdim & geçirdim & geçirdim (3) eğer bir multimetre varsa, diyot kullanarak doğrudan test edebilirsiniz;Sağ pcb'nin PCB versiyonuna karşılık gelir, sol üst köşe açık-+ açıklama, açı ekran negatiftirIçin hata ayıklama : Süit 3.

Temel özellikleri

Marka Adı:
CNIKESIN
Model Numarası:
AS1216
besleme Gerilimi:
other
durum:
yeni
Çalışma Sıcaklığı:
other
tip:
voltaj Regülatörü
is_customized:
Evet
Yayımı Güç:
other
uygulama:
other
Advantage1:
Long life
Advantage2:
Fast delivery
Advantage3:
Brand new 100% High quality

Verilen bu kadar mal satın